Hudební produkci

Zdravím všechny jenž zavítali na stránky hledamdj.cz

Jmenuji se Michal Kolář a zde prezentuji své hobby a tím je DJ-ing.
Živému mixování a pouštění hudby se věnuji aktivně již od roku 2004. Můj hudební repertoár je léty pečlivě vybraný. Během produkce se snažím reagovat na hosty a tím se jim co nejlépe přizpůsobit tak, aby si všichni přišli na své. Mezi hudební styly které hraji patří: Dance, Electro House, Oldies, 90´s, disco, rock, pop, české hity, ale na druhou stranu i současná populární hudba jako R´n´B, house, trance či D´n´B.
Měl jsem možnost zahrát si na mnoha místech a různých akcích jako byly diskotéky, zábavy, plesy, svatby, nejrůznější oslavy a firemní večírky. Využil jsem i četná pozvání do hudebních klubů.
Každá akce je pro mne zároveň reklamou a tudíž mi velice záleží na vaší spokojenosti.
Z počátku jsem nijak nevyhledával příležitosti ke hraní, spíše si příležitosti vyhledávali mne. Čas dával možnost propadnout této zálibě. Začal jsem si pomalu tvořit sbírku skladeb, jdu s dobou a dělám všechno pro vaší spokojenost. Přináší mi velkou radost vidět vás jak se dobře bavíte.
Vždyť život je krátká dovolená a bylo by škoda jí hezky společně naplno neprožít!
Chtěl bych Vám všem poděkovat a budu se těšit třeba na vaší příští akci!!! Děkuji vám za váš čas strávený touto četbou...vážím si toho.
S pozdravem
Michal Kolář
Vyhledávání